Přeskočit navigaci

Vyhľadávanie


 Hľadaj  

Nájdených: 46 z celkového počtu 46, zobrazené 31. – 35.

 1  2  3  4  5  6  [ 7 ]  8  9  10 

Otázka:
k tomu zubarovy....takze ak by nahodou predtym mal krv cudzieho cloveka s hepatitidou C a umyl si ruky je nejaka moznost ze by mu na nich zostalo nejake male nozstvo krvi ktore volnym okom neni volnym okom viditelne...stacilo by to na prenos Hepatitidy C?????
Prevažujúcim spôsobom prenosu hepatitídy C je v súčasnosti vnútrožilová aplikácia drog. Všetko ostatné je krajne nepravdepodobné, preto sa tým prestaňte trápiť, len si tým ubližujete.
Otázka:
V dectve som prekonala žltačku ako sa hovorý špinavých rúk.Zaujímalo by ma či sa môžem ešte touto chorobou aj napriek tomu že som ju už raz mala infikovať.
Pravdepodobne šlo o hepatitídu A, znovu na ňu nemôžete ochorieť.
Otázka:
Dobry den Pocas vykendu som bol v podniku kde sa odohrala barova bytka ktorej akterom bol narkoman vraj nakazeny hepatytidou typu c. na stolicke ponom ostala krv ktorej som sa dotkol a mam strach ci som sa nenakazil. je mozne nakazit sa aj takouto cestou??
Ak ste nemali na rukách vlastné krvácajúce odery, tak môžete byť pokojný.
Otázka:
dobry den , rada by som sa opytala aky ma vplyv dalsia drogova zavislost na hepatitidu C,ktora bola uz liacena intereronmi a antidepresivami pre psychicke vykyvy
Neviem, či vám správne rozumiem, čo sa týka ďalšej aplikácie drog aj po vyliečenej hepatitíde C, vystavujete sa nebezpečenstvu opakovaného ochorenia napríklad iným typom vírusu hepatitídy C. Je tu však tiež možnosť prenosu hepatitídy B a HIV. Pokiaľ ste navyše mali pri liečbe psychické problémy, je to o to riskantnejšie. Neuvažujete skôr o návšteve psychiatra, nech vám pomôže vyriešiť váš problém?
Otázka:
Dobry den..chcel by som sa spytat ...ze ako dlho vydrzi virus hepatitidy c v malom mnozstve kvy..napr na spicke ihly mimo tela..... a po akom dlhom case sa da po testoch na anti-HCV s urcitostou urcit negativita....pretoe niekde pisu 50 dni...niekde 3 mesiace..6 az 9 mesiace....dakujem
Mimo tela vírus prežíva podľa okolitých podmienok rádovo niekoľko hodín až dní. Po 50 dňoch by bolo preukázateľné ochorenie hepatitídou C v krvi.

Poradňa lekára

 

Otázka: Dobrý deň Vyšetrením vzorky mojej krvi po odbere bol zistený reaktívny výsledok...

Odpoveď: Vhodné je vyšetrenie opakovať, pokiaľ je to jediný pozitívny laboratórny ukazov...

 
 
 
 
 
Medicínska databáza U Lekára
 
Odporúčame:  Hojení ran a diabetická noha